درباره مــا


مرکز تخصصی روان درمانی تحلیلی مهرسای، به منظور گسترش دانش روان تحلیلی، معرفی درست آن، و ارائه ی خدمات حرفه ای و تخصصی در زمینه ی روان درمانی تحلیلی راه اندازی شده است.

هدف اولیه و مهم این مرکز، حرکت در جهت افزایش دانش عمومی و دانش تخصصی در زمینه درمان تحلیلی است. تلاش ما در جهت معرفی درست و حرفه ای این نوع درمان برای عموم مردم، در دسترس قرار دادن منابع دست اول، برای همکاران روان تحلیلگر، و ایجاد فضای گفتگو و تبادل نظر جهت گسترش مرزهای دانش تحلیلی مان می باشد.

هدف دیگر این مرکز، معرفی روان درمانگران تحلیلی و تسهیل دسترسی هموطنان فارسی زبان از همه ی نقاط دنیا به تراپیست ها و درمانگران متخصص، مورد اعتماد و کارورزیده می باشد. درمانگرانی که بر اساس اصول و استانداردهای حرفه ای برگزیده شده، و شروط اساسی درمان تحلیلی که شامل آموزش تحلیلی، درمان شخصی، سوپرویژن و نظارت درمانی است را دارا می باشند. (توضیح اینکه درمانگری که هریک از این سه شرط را نداشته باشد کاندید مناسبی برای کار درمان تحلیلی نبوده و احتمال خطا در کار درمانی او بالا خواهد بود).
این هدف که کاملاً غیر انتفاعی است، با دغدغه ی هرچه علمی تر و حرفه ای تر نمودن این رشته و جلوگیری از مراجعه ی هموطنان به درمانگران غیر حرفه ای و کاهش آسیب های ناشی از آن، تدوین شده است. (بدیهی است درمانگرانی که از طریق این مرکز معرفی شده اند گروهی اندک از جامعه ی بزرگ درمانگران تحلیلی متعهد و متخصص هستند و عدم معرفی بسیاری از آنان به علت محدودیت ما در شناخت کامل و جامع از ایشان می باشد؛ امید است در آینده ی نزدیک بتوانیم از همکاری گروه گسترده تری از تحلیلگران متعهد و متخصص بهره مند شویم تا بتوانیم در جهت جامعه ی درمانی یکپارچه، اخلاقی و در صلح قدم برداریم).

هدف نهایی مرکز، کمک به دانشجویان، روانشناسان و درمانگرانی است که می خواهند درمان تحلیلی را به صورت حرفه ای دنبال نمایند. به این منظور این مرکز افتخار همکاری با گروهی از روان درمانگران تحلیلی را دارد که سابقه ی خوبی در حوزه ی آموزش، درمان و سوپرویژن تحلیلی داشته و می توانند در زمینه ی نظارت بر کار درمان به روان درمانگران کمک نمایند. با این امید که بتوانیم درمانگرانی حرفه ای و اخلاقی، و به تبع آن درمانجویانی رشد یافته و سالم داشته باشیم. یادمان باشد که لازمه ی رشد و سلامت درمانجویان، داشتن درمانگرانی رشد یافته و سالم است.

جهت داشتن درمان تحلیلی (درمان حضوری برای مراجعین تهرانی، و درمان غیرحضوری از طریق اسکایپ برای مراجعین شهرستانی و مراجعین خارج از ایران)، می توانید با شماره ۹۸۹۱۹۲۹۷۱۵۳۲+  یا ایمیل info@mehrpsyclinic.com در ارتباط باشید (پاسخگویی فقط از طریق ارسال پیام کوتاه یا ایمیل امکان پذیر است).

 

– لازم به ذکر است که ارجاع به متخصصین توسط این مرکز، صرفاً جهت معرفی و دردسترس قرار دادن تحلیلگرانِ معتبر و قابل اعتماد برای هموطنان صورت می گیرد.

– تحلیلگرانی که توسط این مرکز معرفی می شوند، در دفاتر شخصی یا کلینیک های طرف قرارداد خود اقدام به پذیرش درمانجویان محترم خواهند نمود.

– با توجه به زمان محدود برخی تراپیست ها و سوپروایزرهای محترم، ممکن است نیاز به ثبت نام در لیست انتظار باشد؛  با این وجود تمام تلاش مرکز در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر و مناسب تر برای درمانجویان گرامی می باشد.

 

با احترام فراوان
مرکز تخصصی روان درمانی تحلیلی مهرسای

 

برای آشنایی با روان درمانی تحلیلی اینجا را کلیک کنید

در این لینکمی توانید از تجربه برخی از درمانجویانِ درمان تحلیلی را از فرایند درمان بهره مند شوید.


پذیرش مراجع

جهت دریافت وقت روان درمانی با متخصصین مرکز روان تحلیلی مهرسای (درمان حضوری برای مراجعین تهرانی و درمان غیرحضوری از طریق اسکایپ یا واتس اپ برای مراجعین شهرستانی و مراجعین خارج از ایران)، می توانید علاوه بر پر نمودن فرم پذیرش، با شماره 09192971532 در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که پاسخگویی فقط از طریق ارسال پیام کوتاه امکان پذیر می باشد.

لطفا جهت تسریع در فرایند پذیرش، فرم مربوطه را پر نمایید.

ورود کلیه اطلاعات الزامی می باشد.

فرم پذیرش

  • 11 + 4 =

اطلاعات تماس

چهارراه جهان کودک- خیابان نلسون ماندلا (افریقا)- خیابان کیش- پلاک ۴۴- ساختمان کیش- طبقه اول- واحد اول جنوبی.۰۹۱۹۲۹۷۱۵۳۲info@mehrpsyclinic.com

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مرکز تخصصی روان درمانی تحلیلی مهرسای می باشد.